O FIRMIE

Naszą markę stworzyliśmy z myślą o klientach, którzy cenią sobie nowoczesne wyposażenie wnętrz – eleganckie, stylowe i mające proste formy. LOFTOWE.PL to marka stworzona dla tych, którzy uwielbiają industrialny wystrój lub jego elementy.

Tworzymy meble w stylu loftowym z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Dopasowujemy je do wybranego pomieszczenia na wymiar. Wierzymy, że najpiękniejsze rzeczy powstają przy współpracy, dlatego wspólnie z Tobą chcemy stworzyć coś fajnego!

W naszym asortymencie dostępne jest wyposażenie wykonane ze stali, która daje nam nieograniczone możliwości kształtowania ciekawych form. Do tworzenia naszych konstrukcji używamy różnorodnych profili zamkniętych, do których należą płaskowniki, kątowniki, ceowniki, a także arkusze stalowe. Natomiast blaty wykonujemy z płyty laminowanej imitującej drewno lub beton, a także z drewna naturalnego.

Oferujemy je w różnych kolorach i wzorach. W naszym sklepie można kupić, między innymi – stoły i biurka, regały, konsole, komody, a także krzesła, hokery i wiele innych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inny gust, a urządzając loftowe wnętrza chce, aby było ono oryginalne. Dlatego też tak chętnie wykonujemy meble w stylu industrialnym na zamówienie i staramy się stworzyć je tak, aby w pełni odpowiedziały na potrzeby klienta. To bardzo proste wystarczy, że przyślesz do nas szkic, zdjęcie lub opiszesz jak ma wyglądać Twój wymarzony mebel, a my go dla Ciebie wykonamy!

Oferowane przez nasz sklep meble loftowe doskonale sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach, ponieważ są nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne. Ogromnym udogodnieniem jest również to, że wykonamy je dla Ciebie na określony wymiar, dzięki czemu bez trudu zmieścisz w swoim domu wymarzony stół lub biurko.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników minimalizmu, dla których mniej znaczy więcej. Razem z nami urządzisz swoje mieszkanie w sposób stylowy, a jednocześnie funkcjonalny.