Konstrukcje stalowe na zamówienie

KONSTRUKCJE

Dla naszych klientów wykonujemy konstrukcje stalowe na zamówienie do biur, restauracji czy sklepów według indywidualnych projektów.


Do ich wykonania używamy wszelkich stalowych elementów – są to profile zamknięte o różnych przekrojach, płaskowniki, kątowniki, ceowniki i arkusze stalowe.

Całość zabezpieczona jest lakierem proszkowym na dowolny kolor z palety RAL w wersji matowej, połyskującej lub w drobnej strukturze.

ŚCIANKI LOFTOWE, KONSTRUKCJE POD ZIELONE ŚCIANY, DONICZKI CZY KWIETNIKI

 Ze stali możemy wykonać dosłownie wszystko! Dlatego wśród oferowanych produktów znajdziecie stoły, biurka, krzesła, hokery, regały i wiele innych mebli w stylu industrialnym, które doskonale będą prezentować się w loftowym wnętrzu. A dzięki, temu że blaty wykonujemy z płyty imitującej drewno lub drewna naturalnego to każdy klient znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Loftowe.pl

TWÓJ PROJEKT

 Jako producent konstrukcji stalowych chętnie wykonamy dla Ciebie dowolną realizację na zamówienie. W ten sposób uzyskasz niezwykle oryginalne wyposażenie, które pięknie ozdobi Twój dom. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!