Krzesła i hokery w stylu industrialnym na zamówienie

PODSTAWA

Wykonujemy podstawy do krzeseł i hokerów, od tych najprostszych sześcianów, po skomplikowane konstrukcje. Wszystkie z nich tworzone są ze sobą z połączenia drewna i stali, dzięki czemu są solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje tworzą zamknięte profile mające różne przekroje – kątowniki, ceowniki, arkusze stalowe oraz płaskowniki.

W celu zapewnienia trwałość całość została odpowiednio zabezpieczona przy pomocy lakieru proszkowego. Jego zastosowanie zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale także umożliwia uzyskanie krzesła na wymiar w dowolnym kolorze z palety RAL.

BLATY

 Siedziska wykonane są na wymiar z płyty laminowanej w dowolnej wersji. Oferujemy je w różnych kolorach oraz strukturze imitującej drewno lub beton, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Blat siedziska może mieć grubość 18 lub 36 mm, wybór należy do Ciebie.

TWÓJ PROJEKT

Jako producent krzeseł klientom oferujemy różnorodne produkty. Jeśli jednak nie znajdziesz wśród nich nic dla siebie, to chętnie wykonamy dla Ciebie hokery na zamówienie. Wystarczy, że wyślesz nam szkic lub szczegółowy opis jak ma wyglądać wymarzony hoker, a my go wykonamy.