Regały w stylu loftowym i industrialnym

KONSTRUKCJA

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inny gust, dlatego też w naszym sklepie znalazły się zarówno regały industrialne mające bardzo prostą, jak i skomplikowaną, asymetryczną konstrukcję. Wszystkie produkty wykonujemy ze stalowych profili zamkniętych mających zróżnicowane profile. W tym celu wykorzystujemy płaskowniki, kątowniki, celowniki oraz arkusze stalowe.

Bardzo dbamy o to, aby sprzedawane przez nas regały loftowe były trwałe i odporne na uszkodzenia, dlatego też całość zawsze zabezpieczamy specjalnym lakierem. Jego zastosowanie nie tylko wzmacnia odporność, ale również pozwala zmienić kolor produktu, który w zależności od preferencji klienta może być matowy, połyskujący lub mieć drobną strukturę.

BLATY

Poza konstrukcją stanowią najważniejszy element całej realizacji, dlatego też tak ważne jest, żeby były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Blaty dostępne w naszym sklepie to produkty wykonane z płyty laminowanej lub naturalnego drewna. Te wykonane z płyty mogą mieć różne kolory, a także imitować drewno lub beton. Dostępne są w dwóch różnych grubościach wynoszących 18 lub 36 mm. Taka duża różnorodność sprawia, że każdy klient może znaleźć coś co w pełni odpowie na jego potrzeby.

BLAT DREWNIANY

Jak już wcześniej zostało wspomniane oferujemy blaty wykonane z płyty, ale również drewniane i właśnie te drugie tworzone są przez współpracującą z nami firmę, która produkuje je z w pełni naturalnego materiału. Na pewno spodobają się one miłośnikom natury, a jednocześnie doskonale dopasują do każdego wnętrza i nigdy nie wyjdą z mody. Drewno to nieodłączny element stylu loftowego, dlatego jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało jeszcze bardziej industrialnego charakteru, to koniecznie sprawdź nasze regały na zamówienie. Z ich pomocą wspaniale wyeksponujesz książki, rodzinne zdjęcia, a także dekoracyjne drobiazgi.

TWÓJ PROJEKT

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! 

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt!

Loftowe.pl