Stoły i biurka w stylu industrialnym na zamówienie

PODSTAWA

Klientom oferujemy meble, których podstawy wykonane zostały ze stalowych elementów o zamkniętych profilach, mających różne przekroje, takie jak płaskowniki, kątowniki, arkusze stalowe i ceowniki. Nasze realizacje mogą być wykonane zarówno z prostych ramek, jak i ze skomplikowanych konstrukcji – wybór należy do Ciebie. Konstrukcje tworzonych przez nas stołów i biurek na zamówienie zostały odpowiednio zabezpieczone lakierem proszkowym, który dostępny jest w różnych kolorach – w wersji połyskującej lub matowej.

BLATY

W tworzonych przez nas realizacjach liczy się solidna konstrukcja, ale również trwały i odporny na uszkodzenia blat industrialny. W zależności od zamówienia możemy wykonać go z płyty laminowanej w dowolnym kolorze, która będzie imitować drewno lub beton. Oferujemy je w dwóch różnych grubościach 18 mm lub 36 mm. Co więcej, nasze biurka i stoły na zamówienie stworzymy dla Ciebie w dowolnym rozmiarze.

BLAT DREWNIANY

Posiada wiele zalet, ponieważ jest trwały, odporny na działanie czynników mechanicznych, a jednocześnie solidny. Drewniany blat industrialny nada wnętrzu niepowtarzalny charakter i będzie doskonale komponował się z resztą mebli. Co więcej, decydując się na zakupy w naszym sklepie wykonamy dla Ciebie blat o wielkości dopasowanej do Twojego wnętrza. Takie rozwiązanie pozwoli Ci mieć swoje wymarzone biurko lub stół nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Jako producent mebli industrialnych oferujemy szeroki wybór różnorodnego wyposażenia, które charakteryzuje prostota i elegancja. Stalowe nogi i blaty wykonane z płyty lub drewna doskonale się ze sobą komponują, a jednocześnie są wspaniałą ozdobą każdego wnętrza. Dla klientów wykonujemy również biurka na zamówienie, które mogą stanowić zarówno wyposażenie domu prywatnego, jak i służbowego gabinetu.